Generali z myślą o Rolnikach

dodano: 2023-03-24

Drogi Rolniku,

Wiosną możesz ubezpieczyć swoje uprawy, maszyny i cieszyć się solidną ochroną ubezpieczeniową. Dzięki nowej akcji promocyjnej Generali – „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” – możesz zyskać aż 2 e-kody na zakupy, każdy z nich o wartości 150 zł. Jak to zrobić?

Jak zyskać pierwszy e-kod

Pierwszy e-kod otrzymasz, jeśli spełnisz następujące warunki:

·wykupisz w czasie trwania promocji (20.03-30.06.2023 r.) ubezpieczenie upraw ze składką minimum 200 zł (Generali bierze pod uwagę składkę płatną przez Ciebie jako ubezpieczającego),

·opłacisz składkę wynikającą z polisy,

·wypełnisz w i-Rolniku formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” (dostępny po zalogowaniu do serwisu).

Jak zyskać drugi e-kod

Drugi e-kod otrzymasz, jeśli w czasie promocji (20.03-30.06.2023 r.) wykupiłeś lub wykupisz dodatkowo nowe ubezpieczenie maszyn rolniczych w ramach produktu Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy ze składką minimum 200 zł i dokonasz płatności za polisę. Nowe ubezpieczenie to takie, które nie jest kontynuacją, wznowieniem trwającej umowy na kolejny okres ubezpieczenia.

Drugi e-kod otrzymasz dopiero wtedy, gdy Generali przyzna Tobie pierwszy e-kod za ubezpieczenie upraw. To ważne – samo ubezpieczenie maszyn zawarte w okresie promocji nie upoważnia Cię do otrzymania e-kodu na zakupy.

Więcej informacji tutaj: https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/strefa-klienta/agro-program/ lub u doradców w placówkach naszego banku.